ZÁPAS
15.08.21 | 1. kolo kval. | Jakub Kroslak | Lars Aregger | 6-2, 6-2 | M25 Prostejov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
01.06.03, 20 Let
01.06.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
03.01.01, 23 Let
03.01.01, 23 Let
Jakub Kroslak vs. Lars Aregger - Vzájemné zápasy
15.08.21 | 1. kolo kval. | Jakub Kroslak | Lars Aregger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Prostejov | antuka |
Jakub Kroslak form & Lars Aregger form
Jakub Kroslak - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Christoph Gayk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dzhordzho Binda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Voblikov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yousef Khamis | 7-63, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Daniele Rapagnetta | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Lars Aregger - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Mats Bredschneijder | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Genov | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fadi Bidan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 2-6, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 6-72, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aaron James Williams | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Volker Anhalt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Benedikt Emesz | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 2-6, 3-6 | detail zápasu |