ZÁPAS
03.10.16 | 1. kolo kval. | Jakob Johansson-Holm | Dario Drebenstedt | 6-2, 6-2 | Croatia F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
15.05.95, 28 Let
11 334 $
15.05.95, 28 Let
11 334 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
03.03.95, 29 Let
03.03.95, 29 Let
Jakob Johansson-Holm vs. Dario Drebenstedt - Vzájemné zápasy
03.10.16 | 1. kolo kval. | Jakob Johansson-Holm | Dario Drebenstedt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Croatia F9 | antuka |
Jakob Johansson-Holm form & Dario Drebenstedt form
Jakob Johansson-Holm - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Gustaf Strom | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Antoniu Aurel Tamas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matyas Fuele | 6-1, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 1-3, - Jakob Johansson-Holm - skreč | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Kutmanov | Shokhrukh Kutmanov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Koonwar Gupta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 0-3, - Jakob Johansson-Holm - skreč | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 6-0, 6-75 | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 6-0, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
15.04.19 kvalifik. | vs. Alexander Donski | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 7-67, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Maxime Hamou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Vitalii Shcherba | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
21.03.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jose Miguel Vinuesa Irias | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Joan B Borras Isern | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Dario Drebenstedt - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-4, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 2-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 0-6, 1-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Marc Schmidt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Edward Etty | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Jannik Maute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 2-6, 2-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 5-7, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 1-4, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 1-3, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 1-6, - Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Jake Bhangdia | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Kuang Chen Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed El Hafedh | 6-4, 6-3 | detail zápasu |