Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
20.03.01, 23 Let
20.03.01, 23 Let
Jacob Brumm vs. Lucas Obeid - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Jacob Brumm | Lucas Obeid | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
12.08.19 | kvalifik. | Jacob Brumm | Lucas Obeid | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Jacob Brumm form & Lucas Obeid form
Jacob Brumm - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-60, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Enrique Pena | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 1-6, 0-3, - Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Jeremy Beale | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 3-3, Blake Ellis - skreč | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sec | 4-6, 0-2, - Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Lucas Obeid - poslední zápasy
M15 Sarajevo - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Matej Djokic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vacaria - antuka | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Frederico Moraes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Lajeado - antuka | ||||
21.11.22 1. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasilia - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. David Metz | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mohammed Arshad Hussain | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |