ZÁPAS
04.07.21 | 1. kolo kval. | Jacob Brumm | Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
11.04.00, 23 Let
11.04.00, 23 Let
Jacob Brumm vs. Areg Stepanian - Vzájemné zápasy
04.07.21 | 1. kolo kval. | Jacob Brumm | Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Jacob Brumm form & Areg Stepanian form
Jacob Brumm - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 7-60, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Rodolfo Jauregui Sainz De Rozas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Bakersfield - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Maloney | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Enrique Pena | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 6-4, 1-6, 0-3, - Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Jeremy Beale | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 3-3, Blake Ellis - skreč | detail zápasu | |
M25 Southaven - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sec | 4-6, 0-2, - Jacob Brumm - skreč | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Areg Stepanian - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Cyril Respaut | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu |