ZÁPAS
24.05.21 | 1. kolo kval. | Jack Gibbens | Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Jack Gibbens | Sharobiddin Abzalov | |
1. podání % | 35/55 (64%) | 31/45 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/35 (77%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/20 (35%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
23.06.97, 26 Let
23.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
19.02.98, 26 Let
19.02.98, 26 Let
Jack Gibbens vs. Sharobiddin Abzalov - Vzájemné zápasy
24.05.21 | 1. kolo kval. | Jack Gibbens | Sharobiddin Abzalov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Jack Gibbens form & Sharobiddin Abzalov form
Jack Gibbens - poslední zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. James Beaven | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 4-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Eric Morris | 4-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Mark Lajal | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Tadas Babelis | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Finn Lester | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Joseph Newman-Billington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Coquelin | 5-7, 7-62, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-75, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Llewelyn Bevan | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Beecher | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Matic Spec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-4, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sharobiddin Abzalov - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-0, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 7-66, 6-71 | detail zápasu | |
18.02.20 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Alexander Igoshin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Olimjon Nabiev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Nikita Chuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Akbarshokh Shukurov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Vladislav Sveridenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-64, 3-6, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Stepan Radus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Samarkand Challenger - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent Challenger - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Ivanov | 6-1, 6-1 | detail zápasu |