Ivan Mikhaylyuk vs. Bruno Figlia 04.04.2021

Ivan Mikhaylyuk vs. Bruno Figlia 04.04.2021 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

04.04.211. kolo kval.Ivan Mikhaylyuk Bruno Figlia 7-5, 7-5 Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Ivan Mikhaylyuk
Rusko
11.10.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
04.10.96, 24 Let







Bruno Figlia
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ivan Mikhaylyuk vs. Bruno Figlia - Vzájemné zápasy

04.04.211. kolo kval.Ivan MikhaylyukBruno Figlia7-5, 7-5 detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Ivan Mikhaylyuk - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.04.21
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky3-6, 5-7 prohradetail zápasu
05.04.21
2. kolo kval.
vs. Antonio Calderara6-0, 3-0, Antonio Calderara - skrečvýhradetail zápasu
04.04.21
1. kolo kval.
vs. Bruno Figlia7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.03.21
2. kolo kval.
vs. Issei Okamura1-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.03.21
1. kolo kval.
vs. Christian Sigsgaard4-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.03.21
2. kolo kval.
vs. Tim Handel3-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.03.21
1. kolo kval.
vs. Magd Eldin6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
15.03.21
2. kolo kval.
vs. Giorgio Ricca5-7, 4-6 prohradetail zápasu
14.03.21
1. kolo kval.
vs. Paul Spencer6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
08.03.21
2. kolo kval.
vs. Ryan Nijboer3-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Emiliano Troche6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
2. kolo
vs. Evgeny Philippov3-6, 5-7 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Daniel Litvinov6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Andrey Budanov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Ruzel Fathullin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
21.01.20
kvalifik.
vs. Richard Muzaev4-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Sviatoslav Lutkovskii6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Edward Hubner3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
02.12.19
kvalifik.
vs. Sergey Bolotov1-6, 6-0, 8-10 prohradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Ameur Ben Hassen3-2, Ameur Ben Hassen - skrečvýhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Mohammed Affes6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Burgas - antuka
08.10.19
kvalifik.
vs. Tomislav Jotovski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Stefan Cizelj-Zivkovic6-4, 6-0 výhradetail zápasu
07.10.19
2. kolo kval.
vs. Marko Pavlovic (1999)6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Bulgaria M15 Varna - antuka
10.09.19
kvalifik.
vs. Vasko Mladenov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Ivanov6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus M15 Minsk - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. David Volfson1-6, 0-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Daniil Kakhniuk6-1, 6-4 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Mohammad Khaled Abou Khamis6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia M15 Telavi - antuka
29.07.19
1. kolo kval.
vs. David Chelidze3-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu

Bruno Figlia - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.04.21
1. kolo kval.
vs. Ivan Mikhaylyuk5-7, 5-7 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
29.03.21
1. kolo kval.
vs. Shohei Chikami1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.03.21
2. kolo kval.
vs. Toby Martin2-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.03.21
1. kolo kval.
vs. Ilya Lebedev (2003)7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
15.03.21
1. kolo kval.
vs. Leonardo Malgaroli5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Volodymyr Iakubenko6-75, 6-72 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Jose Daniel Bendeck6-4, 7-63 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Cyril Vandermeersch6-73, 0-6 prohradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Vimuktha De Alwis3-6, 6-0, 10-6 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
19.02.20
kvalifik.
vs. Constant De La Bassetiere2-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Jackson Ross6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Maik Steiner6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Alejandro Hoyos Franco1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.11.19
1. kolo
vs. Karlo Cubelic3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Sebastian Eguez4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
15.10.19
kvalifik.
vs. Lautaro Agustin Falabella6-4, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Enrique Bogo4-6, 6-0, 10-4 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Matheus Pucinelle De Almeida1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Boris Arias2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Bolivia M15 La - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos3-6, 5-7 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Agustin Cattoretti6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Bolivia M15 Santa - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Octavio Volpi3-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Alvaro Saucedo6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Anatoliy Petrenko4-6, 6-74 prohradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
18.06.19
kvalifik.
vs. Mariano Navone4-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Luis Britto6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F9 - antuka
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Joao Marcos Nusdeo6-75, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Fernando Danilo Garbuio7-61, 6-3 výhradetail zápasu
Brazil Brazil F7 - antuka
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Mateus Alves (2001)2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Brazil Brazil F5 - antuka
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Leonardo Reami Da Cunha2-6, 3-6 prohradetail zápasu
<