ZÁPAS
27.10.21 | 1. kolo | Ivan Liutarevich | Jonathan Baron | 6-2, 6-2 | M25 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ivan Liutarevich | Jonathan Baron | |
1. podání % | 28/47 (60%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 18/29 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ivan Liutarevich | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Baron | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ivan Liutarevich | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jonathan Baron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ivan Liutarevich | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-2 | Jonathan Baron | |
0-0, 40-15[BP] | ||
4-2 | Jonathan Baron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Jonathan Baron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Ivan Liutarevich | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jonathan Baron | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Ivan Liutarevich | 2-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Jonathan Baron | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivan Liutarevich | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
Ivan Liutarevich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ivan Liutarevich | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Jonathan Baron | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
21.09.02, 21 Let
21.09.02, 21 Let
Ivan Liutarevich vs. Jonathan Baron - Vzájemné zápasy
27.10.21 | 1. kolo | Ivan Liutarevich | Jonathan Baron | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M25 Nur | tvrdý I. |
Ivan Liutarevich form & Jonathan Baron form
Ivan Liutarevich - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
11.08.22 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |
Jonathan Baron - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ben Patael | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Andrea Fiorentini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. James Beaven | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Preston Brown | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Daniil Sarksian | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Shay Bar Menahem | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Asaf Friedler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
15.10.22 semifinále | vs. Dylan Salton | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 7-61 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jose Cossa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Arjun Mahadevan | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu |