ZÁPAS
05.09.21 | 1. kolo kval. | Ioannis Kountourakis | Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
16.11.02, 21 Let
16.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Ioannis Kountourakis vs. Atharva Sharma - Vzájemné zápasy
05.09.21 | 1. kolo kval. | Ioannis Kountourakis | Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Ioannis Kountourakis form & Atharva Sharma form
Ioannis Kountourakis - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yaqoub Mohammed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yakup Uzunel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-73, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Tsihon Fedorov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leopold Zima | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Max Benaim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Alujas | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Daniele Rapagnetta | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Holban | 6-2, 5-7, 10-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Edengren | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Atharva Sharma - poslední zápasy
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Matthew Woerndle | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anurag Agarwal | 2-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Suraj R Prabodh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Mohammed Iftikhar Sheikh | 6-2, 5-2, Mohammed Iftikhar Sheikh - skreč | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Amit Beniwal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Lock | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ernest Habiyambere | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Siphosothando Montsi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Kai-I Wang | 7-5, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Dogeon Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Hong-Lin Fu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chen-Yang Hsu | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Anurag Agarwal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Cheik Pandzou Ekoume | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Matthieu Chambonniere | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tin Chen | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu |