ZÁPAS
16.08.21 | 2. kolo kval. | Ilya Snitari | Radu Florin Macovei | 6-0, 6-2 | M25+H Bacau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
06.04.01, 22 Let
06.04.01, 22 Let
Ilya Snitari vs. Radu Florin Macovei - Vzájemné zápasy
16.08.21 | 2. kolo kval. | Ilya Snitari | Radu Florin Macovei | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Ilya Snitari form & Radu Florin Macovei form
Ilya Snitari - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniele Minighini | - | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Martin Klizan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 7-65, 6-0 | detail zápasu |
Radu Florin Macovei - poslední zápasy
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Magureanu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Filippo Martini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mircea Mortasifu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Hong Kit Wong | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Milicevic | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-4, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Razvan Aghion | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Victor Bini | 7-65, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Karam Hatamleh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo kval. | vs. William Alsterback | 6-0, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Uisung Park | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Stylianos Christodoulou | 2-6, 3-6 | detail zápasu |