ZÁPAS
17.08.21 | kvalifik. | Ilya Snitari | Petru-Alexandru Luncanu | 6-4, 6-2 | M25+H Bacau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ilya Snitari | Petru-Alexandru Luncanu | |
1. podání % | 28/45 (62%) | 40/60 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/60 (50%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ilya Snitari | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Snitari | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ilya Snitari | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Snitari | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ilya Snitari | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ilya Snitari | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ilya Snitari | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ilya Snitari | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ilya Snitari | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Petru-Alexandru Luncanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ilya Snitari vs. Petru-Alexandru Luncanu - Vzájemné zápasy
17.08.21 | kvalifik. | Ilya Snitari | Petru-Alexandru Luncanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Ilya Snitari form & Petru-Alexandru Luncanu form
Ilya Snitari - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniele Minighini | - | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Martin Klizan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Emilien Voisin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Justin Engel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Justin Engel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 7-65, 6-0 | detail zápasu |
Petru-Alexandru Luncanu - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detail zápasu |