ZÁPAS
31.08.20 | 2. kolo kval. | Illya Beloborodko | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-2 | M15 Novomoskovsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Illya Beloborodko vs. Constantin Bittoun Kouzmine - Vzájemné zápasy
23.09.21 | 1. kolo | Illya Beloborodko | Constantin Bittoun Kouzmine | 7-67, 6-4 | detail zápasu | M15 Vyshkovo | antuka |
07.04.21 | 1. kolo | Illya Beloborodko | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 St. | tvrdý I. |
31.08.20 | 2. kolo kval. | Illya Beloborodko | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
Illya Beloborodko form & Constantin Bittoun Kouzmine form
Illya Beloborodko - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Constantin Bittoun Kouzmine - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Sven Corbinais | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | detail zápasu |