Iker Urribarrens Ramirez vs. Hillel Rousseau 19.02.2023

Iker Urribarrens Ramirez vs. Hillel Rousseau 19.02.2023 - M25 Faro - porovnání

ZÁPAS

19.02.231. kolo kval.Iker Urribarrens Ramirez Hillel Rousseau 6-1, 5-7, 10-5 Portugal M25 Faro tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-5

Iker Urribarrens Ramirez
Španielsko
23.03.04, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Haiti
16.06.95, 28 Let







Hillel Rousseau
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Iker Urribarrens Ramirez vs. Hillel Rousseau - Vzájemné zápasy

19.02.231. kolo kval.Iker Urribarrens RamirezHillel Rousseau6-1, 5-7, 10-5 detail zápasuPortugal M25 Faro tvrdý

Iker Urribarrens Ramirez form & Hillel Rousseau form

Iker Urribarrens Ramirez - poslední zápasy

Spain M25 Reus - antuka
02.04.24
kvalifik.
vs. Richard Zusman6-0, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
01.04.24
2. kolo kval.
vs. Kuang Qing Xu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
31.03.24
1. kolo kval.
vs. Robert Watzka7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M25 Benicarlo - antuka
08.11.23
1. kolo
vs. Miljan Zekic6-1, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.11.23
kvalifik.
vs. Iliyan Radulov2-6, 6-2, 11-9 výhradetail zápasu
06.11.23
2. kolo kval.
vs. Ignacio Parisca6-3, 7-5 výhradetail zápasu
05.11.23
1. kolo kval.
vs. Federico Valle6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Castellon - antuka
15.10.23
1. kolo kval.
vs. Darius Florin Pop5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Sabadell - antuka
27.09.23
1. kolo
vs. Michiel De Krom2-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.09.23
kvalifik.
vs. Nikolay Nedelchev2-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
25.09.23
2. kolo kval.
vs. Sergi Fita Juan5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
24.09.23
1. kolo kval.
vs. Areg Stepanian6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
28.08.23
1. kolo kval.
vs. Lucca Helguera Casado6-2, 6-2 výhradetail zápasu
28.08.23
kvalifik.
vs. Alejandro Juan Mano0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain M25 Santander - antuka
22.08.23
1. kolo
vs. Sergio Callejon Hernando2-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
21.08.23
kvalifik.
vs. Giacomo Revelli3-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
20.08.23
1. kolo kval.
vs. Lucca Helguera Casado6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Denia - antuka
28.07.23
čtvrtfinále
vs. Eric Vanshelboim2-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.07.23
2. kolo
vs. Felix Gill6-3, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
26.07.23
1. kolo
vs. Giacomo Revelli7-5, 6-0 výhradetail zápasu
25.07.23
kvalifik.
vs. Carlos Guerrero Alvarez6-3, 6-75, 10-4 výhradetail zápasu
24.07.23
2. kolo kval.
vs. Joan Busoms Puig6-4, 6-2 výhradetail zápasu
23.07.23
1. kolo kval.
vs. Kane Bonsach Ganley6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M25 Gandia - antuka
16.07.23
1. kolo kval.
vs. Valerio Perruzza5-7, 6-72 prohradetail zápasu
Spain M25 Roda - tvrdý
11.07.23
kvalifik.
vs. Edas Butvilas3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.07.23
2. kolo kval.
vs. Inaki Cabrera Bello3-6, 6-2, 10-7 výhradetail zápasu
09.07.23
1. kolo kval.
vs. Julian Alonso3-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Spain M25 Martos - tvrdý
13.06.23
kvalifik.
vs. Emile Hudd6-75, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
12.06.23
1. kolo kval.
vs. Keanu Elias Immler7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M25 Cordoba - antuka
05.06.23
2. kolo kval.
vs. Pedro Rodenas1-6, 4-6 prohradetail zápasu

Hillel Rousseau - poslední zápasy

Spain M15 Telde - antuka
14.04.24
1. kolo kval.
vs. Albert Pedrico Kravtsov2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
07.04.24
1. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Torello - tvrdý
03.03.24
1. kolo kval.
vs. Nil Regas Luis3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain M25 Cordoba - antuka
04.06.23
1. kolo kval.
vs. Leopold Zima1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
21.05.23
1. kolo kval.
vs. Kalman L. Boyd4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
15.05.23
2. kolo kval.
vs. Hikaru Shiraishi4-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.05.23
1. kolo kval.
vs. Justin Terk6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
09.05.23
2. kolo kval.
vs. James Beaven6-2, 6-3 výhradetail zápasu
09.05.23
kvalifik.
vs. Yamato Sueoka4-6, 1-6 prohradetail zápasu
07.05.23
1. kolo kval.
vs. Mikhail Malakhovich7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
01.05.23
2. kolo kval.
vs. Winter Meagher0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal M25 Portimao - tvrdý
14.03.23
kvalifik.
vs. Michael Zhu3-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.03.23
2. kolo kval.
vs. Francisco Vilaca6-1, 6-2 výhradetail zápasu
12.03.23
1. kolo kval.
vs. Pedro Andre De Almeida Santos6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M25 Quinta - tvrdý
07.03.23
1. kolo kval.
vs. Gian Luca Tanner1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal M25 Loule - tvrdý
26.02.23
1. kolo kval.
vs. Dali Blanch4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Portugal M25 Faro - tvrdý
19.02.23
1. kolo kval.
vs. Iker Urribarrens Ramirez1-6, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
Spain Tenerife 2 - tvrdý
29.01.23
1. kolo kval.
vs. Bu Yunchaokete3-6, 0-6 prohradetail zápasu
USA M15 Boca - antuka
14.11.22
1. kolo kval.
vs. Miguel Angel Cabrera0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
26.09.22
2. kolo kval.
vs. Hamish Stewart6-71, 2-6 prohradetail zápasu
25.09.22
1. kolo kval.
vs. Diego Bustamante6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Colombia Bogota Challenger - antuka
03.07.22
1. kolo kval.
vs. Kiranpal Pannu0-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA M15 San - tvrdý
06.06.22
1. kolo kval.
vs. Jordan Chiu1-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
USA M15 Rancho - tvrdý
01.06.22
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov0-6, 1-6 prohradetail zápasu
31.05.22
kvalifik.
vs. Niroop Vallabhaneni6-4, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
30.05.22
1. kolo kval.
vs. Jeremy Field6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.05.22
2. kolo
vs. Isaiah Strode2-6, 6-76 prohradetail zápasu
11.05.22
1. kolo
vs. Isaac Becroft6-3, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
10.05.22
kvalifik.
vs. Paul Spencer6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.05.22
2. kolo kval.
vs. Aurel Ciocanu7-66, 6-3 výhradetail zápasu
<