ZÁPAS
19.10.20 | 2. kolo kval. | Igor Trunov | Jaime Caldes | 6-74, 6-4, 13-11 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
08.06.01, 22 Let
08.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
22.02.01, 23 Let
22.02.01, 23 Let
Igor Trunov vs. Jaime Caldes - Vzájemné zápasy
19.10.20 | 2. kolo kval. | Igor Trunov | Jaime Caldes | 6-74, 6-4, 13-11 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Igor Trunov form & Jaime Caldes form
Igor Trunov - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jaime Caldes - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.06.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 kvalifik. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - skreč | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | detail zápasu |