ZÁPAS
09.03.20 | 1. kolo kval. | Igor Trunov | Alexander Ovcharov | 6-1, 6-3 | M15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Igor Trunov | Alexander Ovcharov | |
1. podání % | 26/44 (59%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 19/28 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 10/44 (23%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Trunov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Igor Trunov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Trunov | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Igor Trunov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Igor Trunov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 15-0 | ||
Igor Trunov | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Alexander Ovcharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Igor Trunov | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Alexander Ovcharov | |
0-0 | ||
Igor Trunov | 5-3 | |
6-3 |
Rusko
08.06.01, 22 Let
08.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.06.98, 25 Let
11 748 $
17.06.98, 25 Let
11 748 $
Igor Trunov vs. Alexander Ovcharov - Vzájemné zápasy
09.03.20 | 1. kolo kval. | Igor Trunov | Alexander Ovcharov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Kazan | tvrdý I. |
Igor Trunov form & Alexander Ovcharov form
Igor Trunov - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Alexander Ovcharov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Nicolo Turchetti | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 2-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Vladimir Osminkin | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Lukas Jirousek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. George Tsivadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Klim Kozyrev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-0, 6-0 | detail zápasu |