ZÁPAS
04.03.19 | 1. kolo kval. | Ignacio Carou | Glenn Smits | 6-4, 0-6, 10-7 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
24.10.90, 33 Let
27 861 $
24.10.90, 33 Let
27 861 $
Ignacio Carou vs. Glenn Smits - Vzájemné zápasy
04.03.19 | 1. kolo kval. | Ignacio Carou | Glenn Smits | 6-4, 0-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Ignacio Carou form & Glenn Smits form
Ignacio Carou - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
21.09.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trujillo - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Glenn Smits - poslední zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | detail zápasu |