ZÁPAS
19.07.17 | 1. kolo | Hugo Largo | Arthur Weber | 6-1, 7-64 | Portugal F12 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hugo Largo | Arthur Weber | |
1. podání % | 50/64 (78%) | 46/67 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/50 (76%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 4/21 (19%) |
Vyhrané break-bally | 3/8 (38%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/67 (45%) | 20/64 (31%) |
Vyhrané body celkem | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
23.07.97, 26 Let
11 940 $
23.07.97, 26 Let
11 940 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Hugo Largo vs. Arthur Weber - Vzájemné zápasy
19.07.17 | 1. kolo | Hugo Largo | Arthur Weber | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Portugal F12 | tvrdý |
Hugo Largo form & Arthur Weber form
Hugo Largo - poslední zápasy
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 0-3, - Hugo Largo - skreč | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Anas Fattar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Luis Francisco | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Valencia | 4-6, 1-3, - Hugo Largo - skreč | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.19 kvalifik. | vs. Markus Schultz | 7-5, 1-6, 15-13 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
15.04.19 kvalifik. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 1-6, 2-5, - Hugo Largo - skreč | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Martin Atanasov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nigeria F5 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Christian Paul | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 2-6, 5-6, - Hugo Largo - skreč | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Diego Amilibia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Boris Arias | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
03.08.18 čtvrtfinále | vs. Daniel Batista | 5-7, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Francisco Cabral | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Tomas Almeida | 6-1, 7-65 | detail zápasu |
Arthur Weber - poslední zápasy
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - skreč | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
26.08.23 finále | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 semifinále | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu |