ZÁPAS
20.08.21 | semifinále | Holger Rune | Carlos Taberner | 6-2, 6-1 | Verona Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holger Rune | Carlos Taberner | |
1. podání % | 26/47 (55%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/26 (85%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/21 (57%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Holger Rune | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Holger Rune | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Holger Rune | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Holger Rune | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Holger Rune | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Holger Rune | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Holger Rune vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
20.08.21 | semifinále | Holger Rune | Carlos Taberner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Verona Challenger | antuka |
Holger Rune form & Carlos Taberner form
Holger Rune - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
24.03.24 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniil Medvedev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 4. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 3. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
09.03.24 2. kolo | vs. Milos Raonic | Milos Raonic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Casper Ruud | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 7-60 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Borna Coric | 3-6, 1-4, - Holger Rune - skreč | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Michael Mmoh | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Cazaux | 6-74, 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Grigor Dimitrov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Roman Safiullin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. James Duckworth | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Turin - tvrdý I. | ||||
16.11.23 | vs. Jannik Sinner | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-1, Stefanos Tsitsipas - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 | vs. Novak Djokovic | 6-74, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Novak Djokovic | 5-7, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 3. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Dominic Thiem | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Felix Auger Aliassime | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-1, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 7-62, 6-1 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |