ZÁPAS
06.06.21 | 1. kolo kval. | Harry Wendelken | Tom Abelevich | 6-2, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.02.99, 25 Let
08.02.99, 25 Let
Harry Wendelken vs. Tom Abelevich - Vzájemné zápasy
06.06.21 | 1. kolo kval. | Harry Wendelken | Tom Abelevich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Harry Wendelken form & Tom Abelevich form
Harry Wendelken - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-76, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Norbert Gombos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Andres Santamarta Roig | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Maloney | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 2-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. George Houghton | 7-66, 2-6, 6-2 | detail zápasu |
Tom Abelevich - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 4-6, 1-5, - Tom Abelevich - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Alex Knaff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariel Bouskila | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 7-66, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Shay Bar Menahem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alon Elia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Itamar Tapiro | 7-5, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Rayne Roselt | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Kricheli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kovalenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |