ZÁPAS
21.07.18 | 2. kolo kval. | Harrison Lombe | Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | Lithuania F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
14.01.95, 29 Let
14.01.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Harrison Lombe vs. Ivan Zaytsev - Vzájemné zápasy
21.07.18 | 2. kolo kval. | Harrison Lombe | Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Lithuania F1 | antuka |
Harrison Lombe form & Ivan Zaytsev form
Harrison Lombe - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Mile Matic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Marko Vujic | 3-0, Marko Vujic - skreč | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Tin Antonic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Toms Sutris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
22.07.18 kvalifik. | vs. Alessandro Procopio | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kristofer Siimar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F23 - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Samy Grace | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Tahseen Seif El Din | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexandr Chepelev | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - tvrdý | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Philip Sikman | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F3 - antuka | ||||
21.01.18 kvalifik. | vs. Nicolo Turchetti | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Aymen Ikhlef | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ivan Zaytsev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |