ZÁPAS
20.01.22 | 2. kolo | Harold Mayot | Sho Shimabukuro | 6-1, 6-1 | M25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Harold Mayot | Sho Shimabukuro | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 26/44 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/27 (67%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/14 (86%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/44 (57%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkem | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Harold Mayot | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Harold Mayot | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Harold Mayot | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Harold Mayot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Harold Mayot | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Harold Mayot | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Sho Shimabukuro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Harold Mayot | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Harold Mayot vs. Sho Shimabukuro - Vzájemné zápasy
20.01.22 | 2. kolo | Harold Mayot | Sho Shimabukuro | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M25 Monastir | tvrdý |
Harold Mayot form & Sho Shimabukuro form
Harold Mayot - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. David Goffin | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Cazaux | 6-4, 5-7, 1-2, Arthur Cazaux - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Brandon Stringfellow | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Lucas Pouille | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Pouille | 5-7, 3-3, - Harold Mayot - skreč | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Felix Auger Aliassime | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | Otto Virtanen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Jakub Mensik | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Dellien | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Collarini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Arthur Cazaux | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Jesper De Jong | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Ugo Humbert | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-62, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Tom Paris | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Sho Shimabukuro - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-72, 7-64, 6-72 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Fonio | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Shintaro Mochizuki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
30.09.23 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.23 kvalifik. | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-77, 7-66 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 6-0, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.23 | vs. Daniel Cukierman | 6-2, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Yshai Oliel | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 2-6, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 6-3, 6-3 | detail zápasu |