ZÁPAS
12.03.21 | čtvrtfinále | Hanwen Li | Illya Beloborodko | 6-4, 7-64 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Hanwen Li | Illya Beloborodko | |
1. podání % | 50/86 (58%) | 72/82 (88%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/50 (72%) | 43/72 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/36 (39%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 35/82 (43%) | 36/86 (42%) |
Vyhrané body celkem | 85/168 (51%) | 83/168 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Hanwen Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Hanwen Li | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Hanwen Li | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Hanwen Li | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Hanwen Li | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Hanwen Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Illya Beloborodko | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanwen Li | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Hanwen Li | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Hanwen Li | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanwen Li | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Illya Beloborodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Hanwen Li | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Illya Beloborodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Hanwen Li | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Hanwen Li vs. Illya Beloborodko - Vzájemné zápasy
06.05.22 | čtvrtfinále | Hanwen Li | Illya Beloborodko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
12.03.21 | čtvrtfinále | Hanwen Li | Illya Beloborodko | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Hanwen Li form & Illya Beloborodko form
Hanwen Li - poslední zápasy
M15 Hua - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Xiaofei Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Max Purcell | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Nam Hoang Ly | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Aoran Wang | 7-5, 2-0, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Wenfu Li | 3-4, - Hanwen Li - skreč | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Mikalai Haliak | 2-5, - Hanwen Li - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Xing Dao Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anning - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Tao Mu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Yang Dai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-77, 6-3, 1-0, Tianhui Zhang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yi Zhou | 2-5, - Hanwen Li - skreč | detail zápasu |
Illya Beloborodko - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maxim Mrva | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Milosz Sroka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryoto Tachi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lasse Poertner | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joe Tyler | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-2, Marek Gengel - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alessandro Coccioli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gagan Rakesh Vimal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. A.j. Catanzariti | 6-77, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sean Hodkin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lasse Poertner | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Jeremy Schifris | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Mika Lipp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu |