ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Guy Orly Iradukunda | Graham Maassen | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
30.03.95, 29 Let
30.03.95, 29 Let
Guy Orly Iradukunda vs. Graham Maassen - Vzájemné zápasy
04.04.21 | 1. kolo kval. | Guy Orly Iradukunda | Graham Maassen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Guy Orly Iradukunda form & Graham Maassen form
Guy Orly Iradukunda - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 1-6, 0-4, - Guy Orly Iradukunda - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alex Bulte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Trey Hilderbrand | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Creed Skinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Oliver Crawford | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julian Desousa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-75, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Seydina Andre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Sven Corbinais | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.22 1. kolo | vs. Mattias Southcombe | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Raghav Jaisinghani | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Khololwam Montsi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 čtvrtfinále | vs. Abedallah Shelbayh | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Graham Maassen - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 2-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Spadola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-4, Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Rolland | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Muzammil Murtaza | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ricardo Reyna | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 4-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Rahman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-0 | detail zápasu |