ZÁPAS
09.10.21 | semifinále | Guy Den Ouden | Skander Mansouri | 6-1, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Guy Den Ouden | Skander Mansouri | |
1. podání % | 33/47 (70%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/33 (88%) | 19/23 (83%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 18/43 (42%) | 11/47 (23%) |
Vyhrané body celkem | 54/90 (60%) | 36/90 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guy Den Ouden vs. Skander Mansouri - Vzájemné zápasy
09.10.21 | semifinále | Guy Den Ouden | Skander Mansouri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Guy Den Ouden form & Skander Mansouri form
Guy Den Ouden - poslední zápasy
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Skander Mansouri - poslední zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detail zápasu |