ZÁPAS
27.11.21 | semifinále | Guy Den Ouden | Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Guy Den Ouden | Martyn Pawelski | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 32/55 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/29 (90%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/55 (49%) | 14/50 (28%) |
Vyhrané body celkem | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 7 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Martyn Pawelski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Guy Den Ouden | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martyn Pawelski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Guy Den Ouden | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Martyn Pawelski | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Guy Den Ouden | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Guy Den Ouden | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Guy Den Ouden | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Guy Den Ouden | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Martyn Pawelski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guy Den Ouden vs. Martyn Pawelski - Vzájemné zápasy
27.11.21 | semifinále | Guy Den Ouden | Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Guy Den Ouden form & Martyn Pawelski form
Guy Den Ouden - poslední zápasy
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 6-0, 3-0, Louis Wessels - skreč | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 0-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 5-7, 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Vatutin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 finále | vs. Jakub Paul | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Mark Wallner | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-1, 3-5, - Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Jakub Nicod | 6-71, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 3-0, Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Martyn Pawelski - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-1, Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jakub Novak (2003) | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Philip Henning | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Charlie Robertson | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Sergei Pogosian | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Mae Malige | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
14.01.24 finále | vs. Kyle Edmund | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 6-4, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 5-7, 7-65, 1-6 | detail zápasu |