ZÁPAS
07.08.17 | kvalifik. | Gustav Hansson | Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-4 | USA F27 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
10.02.94, 30 Let
10.02.94, 30 Let
Gustav Hansson vs. Joseph W. Van Meter - Vzájemné zápasy
07.08.17 | kvalifik. | Gustav Hansson | Joseph W. Van Meter | 6-2, 6-4 | detail zápasu | USA F27 | tvrdý |
Gustav Hansson form & Joseph W. Van Meter form
Gustav Hansson - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.12.19 semifinále | vs. Marko Miladinovic | - | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mariano Alberto Hasenkopf | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Christopher Heyman | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-75, 6-3, 6-78 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ystad - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. August Holmgren | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Markus Eriksson | 3-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Carl Soderlund | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
19.05.19 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
18.05.19 čtvrtfinále | vs. Bart Stevens | Bart Stevens - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Karlskrona - antuka | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Joseph W. Van Meter - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Jody Maginley | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 2. kolo kval. | vs. Spencer Papa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.19 2. kolo kval. | vs. Jack Vance | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Toowoomba - tvrdý | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Luke Saville | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Casey Hoole | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Themi Sitzoukis | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Langford Hills | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Tyler Bowers | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Julian Gimenez | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Hugo Moura | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Dorado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mousheg Hovhannisyan | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lima - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Agustin Maria Gascia | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Seob Kim | 4-0, Yu-Seob Kim - skreč | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Seongbin Sim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Jaewoo Kim | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Ko Suzuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |