ZÁPAS
04.02.20 | kvalifik. | Gustaf Strom | Cengiz Aksu | 6-4, 2-6, 10-8 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
30.07.98, 25 Let
32 140 $
30.07.98, 25 Let
32 140 $
Gustaf Strom vs. Cengiz Aksu - Vzájemné zápasy
04.02.20 | kvalifik. | Gustaf Strom | Cengiz Aksu | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gustaf Strom form & Cengiz Aksu form
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Cengiz Aksu - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 2. kolo | vs. Attila Boros | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-1, - Cengiz Aksu - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-711, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Xirui Liu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Abel Forger | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jean-Christian Morandais | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-1, Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Martin Borisiouk | 3-6, 7-64, 13-11 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 7-64, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | detail zápasu |