ZÁPAS
17.09.14 | 2. kolo | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 6-2, 6-3 | Campinas Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Guido Andreozzi | Andrea Collarini | |
1. podání % | 27/51 (53%) | 16/45 (36%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/27 (89%) | 11/16 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/45 (44%) | 12/51 (24%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Guido Andreozzi vs. Andrea Collarini - Vzájemné zápasy
07.05.21 | semifinále | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Biella 5 | antuka |
26.09.19 | 3. kolo | Andrea Collarini | Guido Andreozzi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
09.07.18 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bastad Challenger | antuka |
27.07.17 | 2. kolo | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | Cortina Challenger | antuka |
17.09.14 | 2. kolo | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
24.09.13 | 1. kolo | Guido Andreozzi | Andrea Collarini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Porto Alegre | antuka |
13.09.13 | čtvrtfinále | Andrea Collarini | Guido Andreozzi | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | Cali Challenger | antuka |
10.05.12 | čtvrtfinále | Andrea Collarini | Guido Andreozzi | 7-64, 6-0 | detail zápasu | Rio Quente | tvrdý |
Guido Andreozzi form & Andrea Collarini form
Guido Andreozzi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | - | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-71, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Keegan Smith | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 2-6, 2-2, - Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Hugo Dellien | 7-65, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Alex Michelsen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Christian Harrison | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Passaro | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Andrea Collarini - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Facundo Mena | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | Juan Ignacio Londero - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 0-2, - Andrea Collarini - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Couacaud | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Kovacevic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |