ZÁPAS
02.06.21 | 1. kolo | Grigoriy Lomakin | Yerassyl Murat | 7-613, 7-64 | M15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grigoriy Lomakin | Yerassyl Murat | |
1. podání % | 71/98 (72%) | 52/93 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 52/71 (73%) | 41/52 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/27 (44%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 32/93 (34%) | 34/98 (35%) |
Vyhrané body celkem | 96/191 (50%) | 95/191 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 5 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Grigoriy Lomakin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Grigoriy Lomakin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 10-11, 11-11, 11-12, 12-12, 13-12, 13-13, 14-13 | ||
7-613 |
2 | ||
0-0 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Yerassyl Murat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 5-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Yerassyl Murat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Grigoriy Lomakin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Yerassyl Murat | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
16.12.01, 22 Let
16.12.01, 22 Let
Grigoriy Lomakin vs. Yerassyl Murat - Vzájemné zápasy
02.06.21 | 1. kolo | Grigoriy Lomakin | Yerassyl Murat | 7-613, 7-64 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Grigoriy Lomakin form & Yerassyl Murat form
Grigoriy Lomakin - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 2-5, - Grigoriy Lomakin - skreč | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Alec Beckley | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Adam Bajurko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 3-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Maximus Jones | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Chanon Phunsawat | Chanon Phunsawat - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 finále | vs. Kasidit Samrej | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Yuttana Charoenphon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Siwanat Auytayakul | 7-65, 6-4 | detail zápasu |
Yerassyl Murat - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu |