ZÁPAS
11.04.21 | 1. kolo kval. | Graham Maassen | Bastien Presuhn | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
30.03.95, 29 Let
30.03.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.08.00, 23 Let
06.08.00, 23 Let
Graham Maassen vs. Bastien Presuhn - Vzájemné zápasy
11.04.21 | 1. kolo kval. | Graham Maassen | Bastien Presuhn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Graham Maassen form & Bastien Presuhn form
Graham Maassen - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Simon Freund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 2-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Spadola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-4, Ivan Sergeyev - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Rolland | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Muzammil Murtaza | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabasco - tvrdý I. | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Alexey Shtengelov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ricardo Reyna | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Xalapa - tvrdý | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 4-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Rahman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Tanguy Genier | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Bastien Presuhn - poslední zápasy
M15 Kamen - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
14.03.22 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-75, 0-1, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Paul Theate | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Daniel Masur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 0-6, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Enes Donmezer | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Miguel Fernando Pereira | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 1-6, - Bastien Presuhn - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Rimpei Kawakami | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Omar El-Moslemany | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Piotr Galus | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Grzegorz Rudnicki | 6-2, 6-2 | detail zápasu |