ZÁPAS
06.07.21 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-0 | M25 Velenje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gonzalo Lama | Jan Dimitrijevic | |
1. podání % | 14/33 (42%) | 14/36 (39%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/14 (71%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/19 (79%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 51/69 (74%) | 18/69 (26%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gonzalo Lama | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gonzalo Lama | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Jan Dimitrijevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gonzalo Lama | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
24.05.03, 20 Let
24.05.03, 20 Let
Gonzalo Lama vs. Jan Dimitrijevic - Vzájemné zápasy
06.07.21 | 1. kolo | Gonzalo Lama | Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M25 Velenje | antuka |
Gonzalo Lama form & Jan Dimitrijevic form
Gonzalo Lama - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-62, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Hernan Casanova | 6-3, 0-2, Hernan Casanova - skreč | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 kvalifik. | vs. Luis Carlos Alvarez Valdes | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Emilio Gomez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Patrick Kypson | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Jan Dimitrijevic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vid Mohar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tino Kovacic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Csongor Hejjas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Zaharije-Zak Talic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
17.05.23 kvalifik. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivano Saric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Mark Wallner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Erik Arutiunian | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 7-62, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 3-6, 4-6 | detail zápasu |