Peru
03.04.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
USA
14.01.95, 29 Let
Ekvádor
02.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
USA
19.12.98, 25 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gonzalo Bueno/Alvaro Guillen Meza vs. George Goldhoff/Mac Kiger - Vzájemné zápasy
03.03.23 | semifinále | Gonzalo Bueno/Alvaro Guillen Meza | George Goldhoff/Mac Kiger | 0-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | M15 Naples | antuka |
Gonzalo Bueno form & George Goldhoff form
Gonzalo Bueno/Alvaro Guillen Meza - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka |
27.03.24 1. kolo | vs. Adam Taylor/Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-74 | | detail zápasu |
Asuncion Challenger - antuka |
23.03.24 finále | vs. Boris Arias/Federico Zeballos | 2-6, 2-6 | | detail zápasu |
22.03.24 semifinále | vs. Andrea Collarini/Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 3-6, 10-5 | | detail zápasu |
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira/Adam Taylor | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
20.03.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez/Renzo Olivo | 6-4, 6-76, 10-8 | | detail zápasu |
M25 Lujan - antuka |
26.09.23 1. kolo | vs. Lautaro Midon/Juan Carlos Prado Angelo | - | | detail zápasu |
M15 Naples - antuka |
04.03.23 finále | vs. Federico Agustin Gomez/Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | | detail zápasu |
03.03.23 semifinále | vs. George Goldhoff/Mac Kiger | 0-6, 6-2, 10-4 | | detail zápasu |
02.03.23 čtvrtfinále | vs. Kyle Overmyer/Elijah Strode | 6-72, 6-3, 10-1 | | detail zápasu |
28.02.23 1. kolo | vs. Mikel Anderson/Jakub Ostajewski | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
Ambato Challenger - antuka |
19.10.22 1. kolo | vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock | 6-2, 6-75, 9-11 | | detail zápasu |
M15 Manizales - antuka |
05.10.22 1. kolo | vs. Nicolas Buitrago/Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-74, 2-10 | | detail zápasu |
M15 Novi - antuka |
29.07.22 semifinále | vs. Simon Anthony Ivanov/Petr Nesterov | - | | detail zápasu |
28.07.22 čtvrtfinále | vs. Ignacio Monzon/Matias Zukas | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
26.07.22 1. kolo | vs. Marko Miladinovic/Luka Pavlovic | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Gubbio - antuka |
23.07.22 semifinále | vs. Giorgio Ricca/Francesco Vilardo | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
23.07.22 finále | vs. Francesco Forti/Gabriele Piraino | Francesco Forti/Gabriele Piraino/Mac Kiger - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini/Younes Lalami Laaroussi | 6-2, 7-5 | | detail zápasu |
20.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Bresciani/Giuseppe La Vela | 6-1, 6-74, 11-9 | | detail zápasu |
M15 Aprilia - antuka |
16.07.22 finále | vs. Franco Emanuel Egea/Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 3-6 | | detail zápasu |
15.07.22 semifinále | vs. Jacopo Bilardo/Lorenzo Sciahbasi | 4-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
14.07.22 čtvrtfinále | vs. Niccolo Catini/Federico Salomone | 6-0, 6-3 | | detail zápasu |
13.07.22 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini/Marco De Rossi | 6-0, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Cundinamarca - antuka |
16.11.21 1. kolo | vs. Sergio Gonzalez Ibanez/Marcelo Marino Hidalgo | 3-6, 6-1, 3-10 | | detail zápasu |
George Goldhoff/Mac Kiger - poslední zápasy
Columbus Challenger - tvrdý I. |
20.09.23 1. kolo | vs. Christian Harrison/Mikelis Libietis | 1-6, 6-75 | | detail zápasu |
M25 Edwardsville - tvrdý |
30.07.23 finále | vs. Kareem Allaf/Colin Markes | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
29.07.23 semifinále | vs. Yuki Mochizuki/Takeru Yuzuki | Yuki Mochizuki/Takeru Yuzuki - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Patrick Harper/Shunsuke Mitsui | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
25.07.23 1. kolo | vs. Tyler Bowers/Gabrielius Guzauskas | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
M15 Kalmar - antuka |
21.05.23 finále | vs. Stijn Pel/Niels Visker | 2-6, 7-64, 10-6 | | detail zápasu |
19.05.23 semifinále | vs. Alejandro Hoyos/Pedro Sakamoto | 6-1, 7-63 | | detail zápasu |
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson/Samuel Rovai | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg/Erik Grevelius | 6-4, 6-74, 10-8 | | detail zápasu |
M25 Varnamo - antuka |
12.05.23 semifinále | vs. Simon Freund/Eric Vanshelboim | 4-6, 6-73 | | detail zápasu |
11.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Blockx/Tibo Colson | 6-0, 6-4 | | detail zápasu |
10.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane/Elmer Moller | 2-6, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
M25 Sabadell - antuka |
02.05.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin/Leonid Sheyngezikht | 4-6, 7-66, 9-11 | | detail zápasu |
M25 Sanxenxo - tvrdý |
28.04.23 finále | vs. John Echeverria/Ricardo Villacorta-Alonso | 6-4, 4-6, 10-7 | | detail zápasu |
27.04.23 semifinále | vs. Raphael Calzi/Ignasi De Rueda De Genover | Raphael Calzi/Ignasi De Rueda De Genover - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
26.04.23 čtvrtfinále | vs. Ivan Perez Martin/Julio Cesar Porras | 6-3, 7-5 | | detail zápasu |
25.04.23 1. kolo | vs. Daniel Garcia Suarez/Guilherme Silva (POR) | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
M15 Naples - antuka |
03.03.23 semifinále | vs. Gonzalo Bueno/Alvaro Guillen Meza | 6-0, 2-6, 4-10 | | detail zápasu |
02.03.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi/Alejandro Hoyos | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
01.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi/Lorenzo Claverie | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Palm - antuka |
10.02.23 finále | vs. Francisco Comesana/Ignacio Monzon | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
09.02.23 semifinále | vs. Jiri Jenicek/Daniel Paty | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
08.02.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Brumm/Matias Soto | 6-3, 7-64 | | detail zápasu |
07.02.23 1. kolo | vs. Samuel Battistone/Elijah Strode | 6-4, 7-63 | | detail zápasu |
M25 Edwardsville - tvrdý |
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Purav Raja/Divij Sharan | 0-6, 6-4, 7-10 | | detail zápasu |
27.07.22 1. kolo | vs. Jack Anthrop/Alexander Bernard | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |