ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Gokberk Saritas | Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-3 | M25 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
18.07.03, 20 Let
18.07.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
01.09.95, 28 Let
12 967 $
01.09.95, 28 Let
12 967 $
Gokberk Saritas vs. Gokberk Ergeneman - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Gokberk Saritas | Gokberk Ergeneman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 Antalya | antuka |
Gokberk Saritas form & Gokberk Ergeneman form
Gokberk Saritas - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-74, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 7-64, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Yuito Sasaki | 7-64, 7-67 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Gokberk Ergeneman - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Kaan Cepel | 6-2, 6-77, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Riccardo Mascarini | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Luca Castagnola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 0-3, - Gokberk Ergeneman - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.19 1. kolo | vs. Tom Fawcett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.19 kvalifik. | vs. Edoardo Bottino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Benneweis Pramming | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
19.12.18 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 2. kolo kval. | vs. Ibrokhimjon Urinov | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Mark Burgos | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Gibril Diarra | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Amar Avdovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | Leon Hoeveler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Vadim Alekseenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Thomas Bosancic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |