ZÁPAS
10.10.21 | 1. kolo kval. | Giuseppe Tresca | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | M15 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
13 829 $
13 829 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
07.09.98, 25 Let
07.09.98, 25 Let
Giuseppe Tresca vs. Grigoriy Korobeynikov - Vzájemné zápasy
10.10.21 | 1. kolo kval. | Giuseppe Tresca | Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
Giuseppe Tresca form & Grigoriy Korobeynikov form
Giuseppe Tresca - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kyle Overmyer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Pilia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 7-5, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kai-I Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Miles Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-0, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jay Clarke | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 6-0, 10-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 7-5, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
26.07.23 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | - | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Grigoriy Korobeynikov - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - skreč | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu |