ZÁPAS
16.07.19 | 1. kolo | Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | 6-4, 6-4 | M15 Gubbio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | |
1. podání % | 38/63 (60%) | 36/58 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 12/22 (55%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 26/58 (45%) | 22/63 (35%) |
Vyhrané body celkem | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Giuseppe La Vela | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Giuseppe La Vela | 3-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-4 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-4 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Giuseppe La Vela | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Marco Furlanetto | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Marco Furlanetto | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Giuseppe La Vela | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Marco Furlanetto | |
Giuseppe La Vela | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
Giuseppe La Vela | 5-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Marco Furlanetto | |
0-0 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.03.01, 23 Let
02.03.01, 23 Let
Giuseppe La Vela vs. Marco Furlanetto - Vzájemné zápasy
16.07.19 | 1. kolo | Giuseppe La Vela | Marco Furlanetto | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Gubbio | antuka |
Giuseppe La Vela form & Marco Furlanetto form
Giuseppe La Vela - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Marco Furlanetto - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Matteo De Vincentis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Viktor Markov | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Kobayashi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Pampanin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 5-7, 6-77 | detail zápasu |