ZÁPAS
11.04.21 | 1. kolo kval. | Giuseppe La Vela | Egor Matvievici | 7-5, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
14.02.97, 27 Let
10 443 $
14.02.97, 27 Let
10 443 $
Giuseppe La Vela vs. Egor Matvievici - Vzájemné zápasy
11.04.21 | 1. kolo kval. | Giuseppe La Vela | Egor Matvievici | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Giuseppe La Vela form & Egor Matvievici form
Giuseppe La Vela - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hong-Lin Fu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Yanaki Milev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Agustin Eduardo Cuellar Lorberg | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Egor Matvievici - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Paul Werren | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Yunes Talavar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Amirreza Armioun | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Moen Mohammadi | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Luis Guth | 6-75, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Shadi Kallel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Norbert Kapolnasi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Christiaan Van Rooyen | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Damian Alexandru Cucu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Moein Moazam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-1, 6-1 | detail zápasu |