ZÁPAS
19.08.20 | 1. kolo | Gijs Brouwer | Alexander Erler | 6-1, 6-0 | M25 Vogau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gijs Brouwer | Alexander Erler | |
1. podání % | 24/30 (80%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/24 (92%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/6 (33%) | 8/29 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 38/64 (59%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané body celkem | 62/94 (66%) | 32/94 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gijs Brouwer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gijs Brouwer | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gijs Brouwer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gijs Brouwer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gijs Brouwer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Alexander Erler | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gijs Brouwer | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Alexander Erler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gijs Brouwer vs. Alexander Erler - Vzájemné zápasy
19.08.20 | 1. kolo | Gijs Brouwer | Alexander Erler | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M25 Vogau | antuka |
Gijs Brouwer form & Alexander Erler form
Gijs Brouwer - poslední zápasy
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Lucas Pouille | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. David Goffin | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Alex Molcan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ryan Peniston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
05.01.24 semifinále | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-73, 6-73 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. David Goffin | 6-72, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Matteo Martineau | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Machac | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-1, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-67, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Radu Albot | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |