ZÁPAS
17.10.21 | 1. kolo kval. | Gian Marco Ortenzi | Aziz Dadabaev | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
03.02.00, 24 Let
11 465 $
03.02.00, 24 Let
11 465 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
01.09.02, 21 Let
01.09.02, 21 Let
Gian Marco Ortenzi vs. Aziz Dadabaev - Vzájemné zápasy
17.10.21 | 1. kolo kval. | Gian Marco Ortenzi | Aziz Dadabaev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gian Marco Ortenzi form & Aziz Dadabaev form
Gian Marco Ortenzi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 2-3, - Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-3, - Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Hien Pham | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Marko Perjesi Novakovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Giovanni Conigliaro | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Stefano Reitano | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Dessi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Monti | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jesse Flores | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Leonardo Taddia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Niccolo Baroni | 2-6, 0-1, - Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu |
Aziz Dadabaev - poslední zápasy
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.12.22 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ust - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 0-6, 0-2, - Aziz Dadabaev - skreč | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Alp Kemal Aksoy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jake Evans | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 3-6, 1-4, - Aziz Dadabaev - skreč | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexey Shtengelov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Parsa Fakhrara | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.22 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu |