ZÁPAS
28.05.17 | 2. kolo kval. | Gian Marco Moroni | Orlando Luz | 6-4, 6-72, 6-4 | Vicenza Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gian Marco Moroni | Orlando Luz | |
1. podání % | 80/115 (70%) | 64/115 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 54/80 (68%) | 43/64 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/35 (54%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 48/115 (42%) | 42/115 (37%) |
Vyhrané body celkem | 121/230 (53%) | 109/230 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 1 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gian Marco Moroni | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gian Marco Moroni | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Orlando Luz | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
Gian Marco Moroni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Orlando Luz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Gian Marco Moroni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Gian Marco Moroni | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Orlando Luz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gian Marco Moroni vs. Orlando Luz - Vzájemné zápasy
24.06.21 | 2. kolo | Gian Marco Moroni | Orlando Luz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Milan Challenger | antuka |
28.05.17 | 2. kolo kval. | Gian Marco Moroni | Orlando Luz | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | Vicenza Challenger | antuka |
02.06.15 | 2. kolo | Orlando Luz | Gian Marco Moroni | 3-6, 7-65, 6-0 | detail zápasu | French Open | antuka |
Gian Marco Moroni form & Orlando Luz form
Gian Marco Moroni - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stijn Slump | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 3-1, Gian Marco Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-1, 6-72, 0-3, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Pietro Marino | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Robert Strombachs | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Toby Martin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-75, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Imanol Lopez Morillo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rovereto Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 3-6, 0-4, - Gian Marco Moroni - skreč | detail zápasu |
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detail zápasu |