ZÁPAS
08.03.23 | 2. kolo kval. | Gian Luca Tanner | Julius Augunas | 6-2, 6-0 | M25 Quinta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gian Luca Tanner | Julius Augunas | |
1. podání % | 18/36 (50%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/18 (83%) | 13/20 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/18 (72%) | 4/22 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 25/42 (60%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gian Luca Tanner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Julius Augunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Julius Augunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Julius Augunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Julius Augunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Gian Luca Tanner | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julius Augunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Julius Augunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gian Luca Tanner | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Julius Augunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Švajčiarsko
12.01.01, 23 Let
12.01.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Litva
05.02.05, 19 Let
05.02.05, 19 Let
Gian Luca Tanner vs. Julius Augunas - Vzájemné zápasy
08.03.23 | 2. kolo kval. | Gian Luca Tanner | Julius Augunas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Quinta | tvrdý |
Gian Luca Tanner form & Julius Augunas form
Gian Luca Tanner - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Akram El Sallaly | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Gnjatovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sacha Ouzilou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leon Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Volker Anhalt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Raphael Vaksmann | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Loris Pourroy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoni Fabre | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
09.03.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Julius Augunas - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Deni Hadzialijagic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Teixeira De Farias | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Silva | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Farhan Amiri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Gouveia | 6-1, 3-0, Fernando Gouveia - skreč | detail zápasu |