ZÁPAS
05.09.19 | 2. kolo | George Loffhagen | Ryota Tanuma | 6-2, 6-1 | M15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
George Loffhagen | Ryota Tanuma | |
1. podání % | 42/55 (76%) | 33/48 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/42 (62%) | 12/33 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/48 (65%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
George Loffhagen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
George Loffhagen | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
George Loffhagen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
George Loffhagen | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
George Loffhagen | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Ryota Tanuma | |
0-0 | ||
George Loffhagen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
3-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
George Loffhagen | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ryota Tanuma | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A | ||
George Loffhagen | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
George Loffhagen vs. Ryota Tanuma - Vzájemné zápasy
05.09.19 | 2. kolo | George Loffhagen | Ryota Tanuma | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Hua | tvrdý |
George Loffhagen form & Ryota Tanuma form
George Loffhagen - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-5, 4-1, Rigele Te - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Henry Searle | 4-3, - George Loffhagen - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Michael Shaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Johannes Seeman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 6-4, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-2, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
05.08.23 finále | vs. Luke Simkiss | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. George Houghton | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Toby Samuel | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 6-2, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-74, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-2, 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tráva | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Dominik Koepfer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-76, - George Loffhagen - skreč | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
27.05.23 finále | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.05.23 semifinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-75, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Jules Marie | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
07.05.23 finále | vs. Jules Marie | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Daniil Glinka | 7-64, 6-3 | detail zápasu |
Ryota Tanuma - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Yeongseok Jeong | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Changli Zhang | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 4-6, 6-1, 3-0, Duckhee Lee - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sheng Tang | 6-1, 1-0, Sheng Tang - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Antoine Berger | 3-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 1-0, Sora Fukuda - skreč | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yuta Kawahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hua - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Keisuke Saitoh | 1-4, - Ryota Tanuma - skreč | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.22 kvalifik. | vs. Rimpei Kawakami | 7-67, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.22 1. kolo kval. | vs. Kohei Hayashi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Seoul Challenger - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Rimpei Kawakami | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Koki Matsuda | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Asahi Harazaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu |