ZÁPAS
12.08.19 | 1. kolo kval. | Gaspar Zimbrek-Turkovic | Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | M15 Baja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chorvátsko
14.10.00, 23 Let
14.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.08.00, 23 Let
22.08.00, 23 Let
Gaspar Zimbrek-Turkovic vs. Ivan Zaytsev - Vzájemné zápasy
12.08.19 | 1. kolo kval. | Gaspar Zimbrek-Turkovic | Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | M15 Baja | antuka |
Gaspar Zimbrek-Turkovic form & Ivan Zaytsev form
Gaspar Zimbrek-Turkovic - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Danilo Krunic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sabit Suntic | 4-6, 1-3, - Gaspar Zimbrek-Turkovic - skreč | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Daniel Vrba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Patrik Stepanic | 0-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
18.03.18 | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Ivan Zaytsev - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 7-5, 6-78, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nikita Repkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Shin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Guillaume Majcher | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | Valentin Vanta - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Maksim Tikhomirov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Birtan Duran | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
16.08.22 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Alexander Babanine | Alexander Babanine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |