ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Gabriele Pennaforti | Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriele Pennaforti | Hiroyasu Ehara | |
1. podání % | 28/47 (60%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 60/90 (67%) | 30/90 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Gabriele Pennaforti | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Hiroyasu Ehara | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriele Pennaforti | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriele Pennaforti vs. Hiroyasu Ehara - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Gabriele Pennaforti | Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gabriele Pennaforti form & Hiroyasu Ehara form
Gabriele Pennaforti - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 7-65, 4-1, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 4-1, Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 0-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Hiroyasu Ehara - poslední zápasy
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Collin Altamirano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Yusuke Kusuhara | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryo Tabata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-66, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jenicek | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 0-3, - Hiroyasu Ehara - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Igor Gimenez | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-2, 4-6, 4-2, Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.06.22 1. kolo | vs. Taha Baadi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Haoyuan Huang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peter Bertran | 6-1, 4-1, Peter Bertran - skreč | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Alan Raul Sau Franco | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Adam El Mihdawy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Arthur De Greef | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Tay - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Daniel Nguyen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Ryan Peniston | 6-74, 0-1, - Hiroyasu Ehara - skreč | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Yuttana Charoenphon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Seon Yong Han | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Haadin Bava | 5-7, 4-6 | detail zápasu |