ZÁPAS
21.09.21 | kvalifik. | Gabriele Bosio | Cedric Stanke | 6-2, 6-1 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriele Bosio | Cedric Stanke | |
1. podání % | 15/39 (38%) | 34/51 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/15 (80%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/24 (71%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 28/51 (55%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Gabriele Bosio | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriele Bosio | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriele Bosio | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gabriele Bosio | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriele Bosio | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriele Bosio | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Cedric Stanke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Gabriele Bosio | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Cedric Stanke | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Taliansko
25.11.00, 23 Let
20 095 $
25.11.00, 23 Let
20 095 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.10.98, 25 Let
02.10.98, 25 Let
Gabriele Bosio vs. Cedric Stanke - Vzájemné zápasy
21.09.21 | kvalifik. | Gabriele Bosio | Cedric Stanke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Gabriele Bosio form & Cedric Stanke form
Gabriele Bosio - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. John Sperle | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Stefan Vujic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Piet Luis Pinter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Jay Lin Gibson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sam Linck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Volpi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ben Jones | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Zekai Li | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Oliver Stuchlik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Cedric Stanke - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Lomakin | 4-6, 7-67, 7-10 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-4, 6-78, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nour Fathalla | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Andriy Poritskyy | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Carbone | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Glomb | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jules Melot | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 0-3, - Cedric Stanke - skreč | detail zápasu |