ZÁPAS
24.11.20 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Skander Ben Fraj | 6-1, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
27.04.97, 26 Let
26 639 $
27.04.97, 26 Let
26 639 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
05.09.01, 22 Let
05.09.01, 22 Let
Gabriel Roveri Sidney vs. Skander Ben Fraj - Vzájemné zápasy
24.11.20 | 1. kolo kval. | Gabriel Roveri Sidney | Skander Ben Fraj | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Gabriel Roveri Sidney form & Skander Ben Fraj form
Gabriel Roveri Sidney - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Skander Ben Fraj - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Karan Singh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Yves Meule | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Cotler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.12.20 1. kolo kval. | vs. Rune Haertell Thomsen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Cugini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-3, 7-5 | detail zápasu |