ZÁPAS
19.12.19 | 2. kolo | Gabriel Petit | Luca Giacomini | 6-2, 7-5 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriel Petit | Luca Giacomini | |
1. podání % | 25/55 (45%) | 48/70 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/30 (70%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 32/70 (46%) | 16/55 (29%) |
Vyhrané body celkem | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gabriel Petit | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriel Petit | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriel Petit | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Gabriel Petit | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
5-2 | Luca Giacomini | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Gabriel Petit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriel Petit | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriel Petit | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Petit | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Luca Giacomini | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Petit | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Gabriel Petit | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Luca Giacomini | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriel Petit vs. Luca Giacomini - Vzájemné zápasy
19.12.19 | 2. kolo | Gabriel Petit | Luca Giacomini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Gabriel Petit form & Luca Giacomini form
Gabriel Petit - poslední zápasy
M25 Grasse - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Michal Novansky | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.03.21 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.21 1. kolo | vs. Fabian Marozsan | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.21 čtvrtfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.21 2. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
10.02.21 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Shevchenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.20 2. kolo | vs. Petros Tsitsipas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Jules Okala | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.07.20 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 4-5 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 7-63, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu |
Luca Giacomini - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | detail zápasu |