ZÁPAS
01.12.20 | kvalifik. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
05.05.00, 23 Let
05.05.00, 23 Let
Gabriel Donev vs. Tommaso Carnevale-Miino - Vzájemné zápasy
07.12.20 | 2. kolo kval. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
01.12.20 | kvalifik. | Gabriel Donev | Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gabriel Donev form & Tommaso Carnevale-Miino form
Gabriel Donev - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
Tommaso Carnevale-Miino - poslední zápasy
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Emmett Ward | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Adam Jurajda | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Kirchner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Felix Einig | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Olle Noltorp | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Isac Stroemberg | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. David Cristian Carteputreda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Simeon Terziev | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. David Saye | 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Niels Peter Van Noord | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaipo Marshall | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Keshav Chopra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Eloi Roux | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kendrick Lambrano Suarez | 6-0, 6-0 | detail zápasu |