ZÁPAS
07.03.23 | kvalifik. | Gabriel Donev | Joao Eduardo Schiessl | 6-4, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Gabriel Donev | Joao Eduardo Schiessl | |
1. podání % | 41/60 (68%) | 46/67 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/41 (51%) | 21/46 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 35/67 (52%) | 28/60 (47%) |
Vyhrané body celkem | 67/127 (53%) | 60/127 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Gabriel Donev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Gabriel Donev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriel Donev | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Gabriel Donev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Gabriel Donev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriel Donev | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Gabriel Donev | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriel Donev | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Gabriel Donev | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Joao Eduardo Schiessl | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriel Donev vs. Joao Eduardo Schiessl - Vzájemné zápasy
07.03.23 | kvalifik. | Gabriel Donev | Joao Eduardo Schiessl | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Gabriel Donev form & Joao Eduardo Schiessl form
Gabriel Donev - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 4-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-64, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
20.05.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 6-75, 5-7 | detail zápasu |
Joao Eduardo Schiessl - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kanan Gasimov | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Elgin Khoeblal | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Maria Soares | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 7-63, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Rodrigo Fernandes | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 6-73, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 kvalifik. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.23 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-0, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Alkaya | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-75, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Mateus Alves | 6-75, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 3-1, Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Zeitune | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Valente | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Eduardo Ribeiro | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-3 | detail zápasu |