ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Franco Feitt | Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Franco Feitt | Karlo Cubelic | |
1. podání % | 53/67 (79%) | 43/79 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/53 (83%) | 32/43 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/14 (36%) | 15/36 (42%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/79 (41%) | 18/67 (27%) |
Vyhrané body celkem | 81/146 (55%) | 65/146 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Franco Feitt | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Franco Feitt | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Karlo Cubelic | |
Franco Feitt | 4-3 | |
0-0, 0-15 | ||
4-4 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
Franco Feitt | 5-4 | |
5-5 | Karlo Cubelic | |
Franco Feitt | 6-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-6 | Karlo Cubelic | |
0-0 | ||
7-62 |
2 | ||
Franco Feitt | 0-0 | |
0-1 | Karlo Cubelic | |
Franco Feitt | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0 | ||
Franco Feitt | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Franco Feitt | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
Argentina
03.09.92, 31 Let
33 167 $
03.09.92, 31 Let
33 167 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
13.01.98, 26 Let
17 445 $
13.01.98, 26 Let
17 445 $
Franco Feitt vs. Karlo Cubelic - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Franco Feitt | Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Franco Feitt form & Karlo Cubelic form
Franco Feitt - poslední zápasy
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Andrea Del Federico | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 0-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Arnaud Bovy | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Ilarion Danilchenko | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Naoki Takeda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 7-69, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Matias Zukas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Di Meo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Karlo Cubelic - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - skreč | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | detail zápasu |