ZÁPAS
19.10.21 | kvalifik. | Franco Emanuel Egea | Kuzey Cekirge | 6-74, 6-3, 10-8 | M15 Girona | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
29.04.00, 23 Let
13 190 $
29.04.00, 23 Let
13 190 $
Franco Emanuel Egea vs. Kuzey Cekirge - Vzájemné zápasy
19.10.21 | kvalifik. | Franco Emanuel Egea | Kuzey Cekirge | 6-74, 6-3, 10-8 | detail zápasu | M15 Girona | antuka |
12.10.21 | kvalifik. | Franco Emanuel Egea | Kuzey Cekirge | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
Franco Emanuel Egea form & Kuzey Cekirge form
Franco Emanuel Egea - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 4-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alan Postay | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Bruno Sanchez Sanchez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 0-3, - Franco Emanuel Egea - skreč | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
03.03.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.23 finále | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.23 semifinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-66, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Kuzey Cekirge - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | detail zápasu |