ZÁPAS
03.02.20 | kvalifik. | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-2, 4-6, 10-6 | M25 Lima | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | |
1. podání % | 54/59 (92%) | 47/74 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/54 (63%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/5 (80%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 34/74 (46%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Franco Agamenone | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Franco Agamenone | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
Franco Agamenone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 2-2 | |
Franco Agamenone | 3-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-4 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
Franco Agamenone | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Nicolas Alberto Arreche | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
Franco Agamenone | 0-0 | |
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Franco Agamenone vs. Nicolas Alberto Arreche - Vzájemné zápasy
03.02.20 | kvalifik. | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
07.12.15 | 1. kolo | Franco Agamenone | Nicolas Alberto Arreche | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Chile F9 | antuka |
Franco Agamenone form & Nicolas Alberto Arreche form
Franco Agamenone - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Titouan Droguet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Winter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Petr Nouza | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Nicolas Alberto Arreche - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |